عناوین این صفحه
بهارنیوز
کد خبر: ۱۱۷۱۰۴
وزیر کشور زیر بار اتصال اینترنت خوزستان نمی رود!

نمایندگان خوزستان کجا هستند ؟

گروه دیار کارون:‌ گزارش های دریافتی از شهروندان خوزستانی حاکی از آن است که علی رغم خبر وزیر کشور مبنی بر "وصل شدن اینترنت خانگی در کل کشور" در شهرهای استان خوزستان، اینترنت خانگی ADSL همچنان قطع است و خوزستانی‌ها همچنان با همان شبکه ملی روزگارشان را می‌گذرانند!

در حالیکه  اینترنت همراه اغلب استان های کشور وصل شد و در برخی استان های حساس نیز فشار همزمان نمایندگان مجلس برای رفع این مطالبه مردم باعث لغو مصوبه قطعی اینترنت شد اما در استان خوزستان علی رغم اعلام همه دستگاه‌های مربوطه و سفر استاندار خوزستان به تهران برای پیگیری اتصال اینترنت همراه در استان ولی همچنان اینترنت همراه در خوزستان قطع است و صرفا مشترکان تجاری، اداری و خدماتی در این استان به اینترنت ثابت دسترسی دارند.
بسیاری از شهروندان سوال می‌کنند به کجا اعتراض کنیم؟  پاسخش واضح است شماره نماینده مجلس شهرستان خود را بگیرید و مراتب بی عرضگی آن ها را برای عدم حل این مشکل به عرض آن ها برسانید.در سایر استان ها نمایندگان مجلس پیگیری کردند و جواب داد ولی در خوزستان نمایندگان معلوم نیست چه می کنند؟
در حال حاضر در خوزستان، تنها سایت‌هایی که سرور آن‌ها در کشور قرار دارد، قادر به سرویس دهی بوده و مانند یک شبکه بزرگ محلی، کاربران قادر هستند تا به این سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها و سرویس‌ها دسترسی داشته باشند. در این میان هر چند،  اپلیکیشن‌هاییمانند اسنپ، آپ، دیوار و ...  به شبکه وصل بوده و سایت‌های خبری و خبرگزاری‌ها مشغول به فعالیت هستند، اما از آنجایی که منبع بسیاری از کارها نیاز به سورس بین المللی دارد، بسیاری از مشاغل با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو شده‌اند که بایستی در انتظار رفع این دسترسی بمانند.

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۸/۹/۹ -  شماره 4559
جستجو
جستجو
بالای صفحه