عناوین این صفحه
بهارنیوز
کد خبر: ۱۱۵۲۲۷
اطلاعیه مرکز صدور پلاک گذر موقت در اهواز؛

خروج خودروهای وکالتی و آمریکایی از ‌مرخصی موقت‌

درپی تصمیم جدید پلیس راهور در خصوص خودروهای مناطق آزاد موجود در سطح کشور، اعطای پلاک گذر موقت (مرخصی) تنها با داشتن سند مالکیت خودرو امکانپذیر می‌باشد.

پلیس راهور ایران در این بخش نامه اعطای پلاک گذر موقت را به احراز کامل شرایط مالکیت خودرو از سوی متقاضی منوط کرده و براین اساس ارائه مرخصی در ایام باقیمانده از سال ۱۳۹۷ و سال آینده به خودروهای وکالتی میسر نبوده و تنها به مالکان اصلی، پلاک گذر موقت (مرخصی) اعطا می‌گردد.
لذا از مالکان خودروهای پلاک اروندی که به صورت وکالتی (وکالت نامه) خودروی خود را خریداری نموده اند، تقاضا می‌شود جهت انجام امور نقل و انتقال پلاک و تغییر وضعیت خودروهای خود در ساعات اداری به محل شرکت راهبران اکسین واقع در سه راه خرمشهر، کیلومتر ۳ جاده خرمشهر مراجعه نمایند. همچنین با توجه به ابلاغیه هیات وزیران، تا اطلاع ثانوی اعطای پلاک گذر موقت به خودروهای با حجم موتور بالای ۲۵۰۰ سی سی و با برندهای آمریکایی نیز امکان پذیر نمی‌باشد. گفتنی است؛ خودروهای موجود در مناطق آزاد کشور با تغییر پلاک و دریافت پلاک گذر موقت (مرخصی) می‌توانند به مدت ۳۰ روز از امتیاز خروج از منطقه استفاده نمایند.

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۷/۸/۱۴ -  شماره 4322
جستجو
جستجو
بالای صفحه