عناوین این صفحه
بهارنیوز
کد خبر: ۱۱۲۱۰۸
بی صاحبی استقلال، ویسی را دیوانه کرده!

چرا با سرمایه گذار خوزستانی نامهربانی كردند

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با اشاره به مشکلات بسیار این تیم و این‌که گویا سپردن مالکیت باشگاه به عبدالرضا موسوی منتفی شده است، گفت: دیگر دیوانه شده‌ام و چرا کسی پاسخگوی ما نیست؟

عبدا... ویسی در پاسخ به این سئوال که گویا سپردن مالکیت باشگاه به عبدالرضا موسوی منتفی شده است و بازهم باشگاه در بلاتکلیفی به سر می‌برد، اظهارکرد: من نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است و دیگر دیوانه شدم؛ چرا کسی نمی‌خواهد پاسخگوی ما باشد؟ درست است که تکلیف کارخانه گروه ملی مشخص نشده است ولی حداقل تکلیف باشگاه را مشخص کنند. وی که از مسایل پیش آمده به شدت ناراحت و عصبانی بود، گفت: گرفتار شده‌ایم. من وضعیت باشگاه و تیم را به همه مسئولان استان گفته‌ام و کسی نیست که از این مسایل خبر نداشته باشد ولی متاسفانه هیچ کاری نمی‌کنند.
 سرمربی تیم استقلال با بیان این‌که هنوز ریالی دریافت نکرده‌ام، افزود: خود من در حالی که ابتدای فصل اسپانسر تیم مبلغی را به حسابم برای تیم واریز کرد، آن را بین بازیکنان تقسیم کردیم و خودم تاکنون ریالی دریافت نکرده‌ام. وی عنوان کرد: وضعیت به صورتی است که باشگاه هنوز پول چمدان و همچنین لباس‌هایی که برای تیم تهیه کرده و مربوط به دو سال پیش است، پرداخته نکرده و مگر آن مغازه‌دار چه گناهی کرده است؟  ویسی گفت: استقلال خوزستان بی‌صاحب است و واقعا از این شرایط دیوانه شده‌ام. تیم وضعیت افتضاحی دارد؛ یعنی کسی در این استان نیست که به فریاد ما برسد و مگر استقلال خوزستان متعلق به این استان نیست که کسی به آن اهمیت نمی‌دهد؟
وی افزود: وقتی گفتند که تکلیف مالکیت باشگاه مشخص شده است، بازیکنان با روحیه و انگیزه در جام‌حذفی برابر ملوان حاضر شدند و به برد رسیدند و پس از آن هم موفق به شکست سیاه‌جامگان در لیگ برتر شدند اما اکنون که شنیده می‌شود، سپردن مالکیت باشگاه به آقای موسوی منتفی است، بازهم همه چیز به‌هم ریخته است و نمی‌دانم تمرین تیم برگزار خواهد شد یا خیر.
سرمربی استقلال با بیان این‌که توانایی بازیکنانم بیش از این است و باید حمایت شوند، گفت: انگار نمی‌خواهد که تیم جان بگیرد. ما تا چه زمانی باید شاهد این مشکلات باشیم و چرا تیمی که می‌تواند هواداران بسیاری را به ورزشگاه بکشاند، رها شده است؟

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۶/۸/۱۶ -  شماره 4090
جستجو
جستجو
بالای صفحه