عناوین این صفحه
بهارنیوز
کد خبر: ۱۱۲۱۰۲

سخنی با رییس‌جمهور

علی میرزامحمدی

آقای دکتر سلام؛ البته می‌بخشید اما شایعات فراوانی درباره ریشه تغییر مواضع سیاسی شما و به ویژه عدم تعهدتان به برآورده شدن مطالبات ۲۴ میلیون ایرانی که پای صندوق‌های رای آمده بودند وجود دارد اما فکر نمی‌کنم فراموش کرده باشید که شما نه یک برادر که ۲۴ میلیون برادر و خواهر دارید که خالصانه و تمام قد پشت شما ایستادند و تنهایتان نگذاشتند.   حتی معتقد نیستیم شما از معتقدان به ایده " ژن خوب" و اهل ژن بازی باشید. آقای دکتر! اوراق تاریخ پر است از مردمانی که سردمداران و رهبران خود را در آزمونهای حساس تنها رها کرده‌اند اما در تاریخ به ندرت سردمدارانی را سراغ داریم که ملت خود را در آزمون‌های حساس تنها گذاشته باشند!؟ ما هنوز هم همان پوستر چسبانهای بی ادعای شما هستیم. بی هیچ ادعا و چشمداشتی. با صورتی سرخ که به کبودی می‌زند.
ما رفیق نیمه راه نیستیم. به لبخندی از شما راضی بودیم و به آینده‌ای که نویدمان دادید دلخوش. ما برای شکوفه دادن دوباره نهال انقلاب و اکمال واقعی آن که با خون هزاران شهید بارورتر شده است همگام شده بودیم و به تحقق مطالباتی که در قانون اساسی به آنها تاکید شده است امیدها بسته بودیم اما افسوس بهار تدبیر و امیدمان به پاییز تحقیر و‌تردید رسید!  ما از سئوال پریم و از حیرت مملو! بغض در گلو داریم و اشک در چشم! نه از آن روی که بازی خوردیم و بازیمان ندادند. ما از آینده زمستانی این مرز و بوم هراسانیم.

ما از پناه بردن این جوانان به دام دوباره پوپولیسم بیمناکیم! ما از تکرار کابوس دولت‌های رابین هودی که سرمایه‌های اندوخته این کشور را به باد بدهد به خود می‌لرزیم.
آقای دکتر! ما حلاوت پیروزی را با وسوسه سهم جویی تلخ نکردیم. دغدغه ما دغدغه اسم و سهم نیست دغدغه ما آینده جوانانی است که از تدبیر نامید شده‌اند و به دامان فریب پناهنده خواهند شد. دغدغه ما نه آینده ۲۴ میلیون برادر و خواهرهای شما بلکه آینده تمامی فرزندان ایران است.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۶/۸/۱۶ -  شماره 4090
جستجو
جستجو
بالای صفحه