عناوین این صفحه
بهارنیوز
کد خبر: ۱۱۲۰۸۷
تجمع اعتراضی سپرده گذاران کاسپین، آرمان و ثامن الحجج و...

نمایشگاه مطبوعات؛ مکانی برای اعتراض مردم

گروه جامعه:‌ سپرده گذاران موسسات کاسپین، آرمان و ثامن الحجج با حضور در نمایشگاه مطبوعات نسبت به عملکرد بانک مرکزی اعتراض کردند.

به گزراش خبرگزاري‌ها این سپرده گذاران با حضور در نمایشگاه مطبوعات با سر دادن شعارهایی چون اسلام رو پله کردن، ملت رو ذله کردن ، مفسد اقتصادی اعدام باید گردد ، دولت اعتدالی جیبا رو کرده خالی ، دولت به این بی غیرتی هرگز ندیده ملی ، مرگ بر سیف ، رسانه دولتی عامل بی‌غیرتی ، رهبری حمایت حمایت و... نسبت به عملکرد بانک مرکزی در نظارت بر عملکرد موسسات اعتباری و عدم پرداخت مطالبات خود اعتراض کردند.
در ادامه این اعتراض ها، روز گذشته و درآخرین روز از نمایشگاه مطبوعات، حضور تعداد زیادی از معترضین در نمایشگاه مطبوعات باعث شد تا کار نمایشگاه برای مدتی مختل شود. پیش از ظهر جمعه تعداد زیادی از سپرده‌گذاران معترض موسسات مالی و اعتباری که این بار به صورت گروهی در نمایشگاه مطبوعات حضور یافته بودند، به غرفه‌های مختلف رفتند و مطالباتشان را با صدای بلند مطرح کردند.حضور معترضین در نمایشگاه مطبوعات با برخورد جدی از سوی حراست نمایشگاه همراه بود و پس از حدود یک ساعت این اعتراض‌ها خاموش شد و فضای نمایشگاه به روال معمول بازگشت.
در روزهای گذشته نیز نمایشگاه مطبوعات با صحنه‌های اعتراضی اینچنین در مقیاس کوچکتر مواجه بوده است.پنجشنبه شب گذشته نیز تعدادی از معترضین با معصومه ابتکار (معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور) که برای بازدید از رسانه‌ها به نمایشگاه مطبوعات آمده بود، برخورد کردند.مشکل سپرده‌گذاران برخی از موسسات مالی و اعتباری مدتی است که به دلیل عدم پرداخت به بحران تبدیل شده است.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۶/۸/۱۳ -  شماره 4087
جستجو
جستجو
بالای صفحه